Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

У квітні – травні 2012 року Міністерство юстиції України організовує проведення конкурсу з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги

До уваги адвокатів!

У квітні – травні 2012 року Міністерство юстиції України організовує проведення конкурсу з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках формування системи безоплатної правової допомоги в Україні відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Нова система, зокрема, передбачатиме:

  • гнучкий графік співпраці на основі цивільно-правових угод залежно від бажаної адвокатом міри його залучення до надання вторинної правової допомоги (від повної зайнятості до ведення окремих справ);
  • адекватний рівень оплати послуг адвокатів;
  • забезпечення можливості користуватися належним чином обладнаними офісними приміщеннями для тих адвокатів, які будуть працювати на умовах повної зайнятості.

До участі у конкурсі запрошується кожний адвокат, який бажає виконувати замовлення держави на здійснення важливої суспільної місії – надавати правову допомогу тим, хто справді її потребує, однак не може собі її дозволити.

Заявки на участь у конкурсі можна подавати після 26 березня – після розміщення відповідного оголошення головними управліннями юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Відвідуйте веб-сайти головних управлінь юстиції для отримання детальної інформації про проведення конкурсу у Вашому регіоні (список веб-сайтів: http://minjust.gov.ua/0/18219). Інформація постійно оновлюється!

З детальним планом організації конкурсу можна ознайомитися тут: http://www.legalreform.gov.ua/images/pdfs/Plan_res_1362.pdf.