Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Відповідно до резолюції П’ятої всеукраїнської наради голів регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури за участю членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури

Шановні колеги!

Відповідно до резолюції П’ятої всеукраїнської наради голів регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури за участю членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, представників всеукраїнських громадських організацій адвокатів, народних депутатів України, представників  Міністерства юстиції України, Управління з питань судової реформи та судоустрою Адміністрації Президента України від 06-07.07.2011 року та рішення Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури № VІ/7-250 від 22.07.2011 року, повідомляємо, що 18 вересня 2011 року, о 10.00 годині у приміщенні Державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна» в м.Києві, за адресою: вул. Червоноармійська, 103 відбудеться Всеукраїнський адвокатський форум з питань реформування законодавства про адвокатуру.

Просимо прийняти участь у заході, відповідно до квот, встановлених Розпорядженням Голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В.І. від 11 серпня 2011 року (додається).

За отриманням більш детальної інформації пропонуємо звертатись до відповідних  регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.

 

Голова Вищої кваліфікаційної

комісії адвокатури

В.І. Висоцький

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському адвокатському форумі. Реєстрація адвокатів м.Києва за телефоном 483-89-00 або електронною поштою kmkdka@kmkdka.gov.ua.