Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

01 липня 2011 набули чинності положення Закону України

Шановні колеги! Нагадуємо, що 01 липня 2011 набули чинності положення Закону України від 19.05.2011 №3387 про виключення з переліку операцій, що не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість (стаття 196 Податкового кодексу): консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших послуг консультаційного характеру, а також послуг на розроблення, постачання та тестевання програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем ( п.п."в") пункту 186.3 статті 186 Податкового Кодексу.

Одночасно, зввертаємо Вашу увагу, що у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню (ПДВ) ... сукупно перевищує 300 000 гривень (без урахування ПДВ) така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку (стаття 181 ПК).
Відповідно до визначення п.п.2 пункту 180.1 статті 180 ПК, платником податку є будь-яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку на додану вартість.