Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Про облік залікових балів, отриманих адвокатом за діяльність з підвищення кваліфікації у 2013 році

До уваги адвокатів м. Києва!

Залікові бали за участь у заходах з підвищення кваліфікації, які проводились Радою адвокатів міста Києва та Центром стажування та підвищення кваліфікації адвокатів міста Києва у 2013 році, зараховуються за реєстраційними списками учасників семінарів. При наявності достатньої кількості залікових балів (не менше 10) за участь у таких заходах свідоцтво про підвищення кваліфікації у 2013 році можна отримати без копій відповідних сертифікатів, надавши лише заповнену картку обліку залікових балів. Інформацію про кількість балів можна перевірити за телефонами Центру підвищення кваліфікації: (068)729-28-28, (099) 195-05-06.

Інформацію про отримані адвокатом залікові бали за іншу діяльність з підвищення кваліфікації (документи про участь у заходах, що організовувались та проводились іншими організаціями або закладами, інші документи, що підтверджують підвищення кваліфікації адвокатом) пропонуємо надати Раді адвокатів міста Києва до 1 березня 2014 року.

Якщо з поважних причин адвокат не зміг отримати необхідну кількість залікових балів протягом 2013 року, йому може бути надана можливість отримати їх протягом 2014 року.