Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Викрадено ноутбук, який містив адвокатську таємницю

21.08.2014 року з мого офісу, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Саксаганьского, 53/80, було вкрадено ноутбук, який містив адвокатську таємницю.

В даних документах були численні матеріали кримінальних справ моїх клієнтів, які мають зберігатися в таємниці, оскільки можуть суттєво вплинути на слідство, на безпеку моїх клієнтів, також - на процес розгляду деяких резонансних кримінальних справ, шляхом розміщення в ЗМІ.

Звертаю Вашу увагу, що офіс захищений сигналізацією. Ти не менш, незважаючи на всі засоби захисту офісу адвоката, ноутбук був вкрадений.

При цьому, на вхідних дверях міститься попередження, що дане приміщення є офісом адвоката та охороняється законом. Крім того, ноутбук позначений аналогічними вказівками.

У зв'язку з цим, мною було викликано міліцію, та подано заяву про кримінальне правопорушення, яке зареєстровано в журналі ЄО під № 31195 від 21.08.2014 р.

Так як цей інцидент впливає не лише на мою діяльність, а й становить загрозу для інших адвокатів, а також їх клієнтів, прошу Вас вжити попереджувальних заходів та проінформувати адвокатську спільноту про можливу загрозу.

З повагою, адвокат Лапутько Сергій Олексійович.

Файли: