Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Привітання до Дня адвокатури

Шановні  колеги!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів, долає труднощі самоврядування, щоби зрештою від Його Величності Закону, а не мінливих політичних вітрів, залежало забезпечення прав гарантованих нашим співвітчизникам Конституцією України.

Приємно відзначити Ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків та Вашу принциповість у вирішенні важливих питань. Ви завжди зберігаєте нестримне прагнення діяльності, невичерпний запас енергії і наполегливості у вирішені поставлених перед Вами задач.

Саме від професії адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!

Миру Вам, миру нашій Україні!

 

З повагою,

Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України,

Ради адвокатів України,

Заступник Голови Союзу юристів України                             Катерина Коваль