Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Доступ адвокатів до Державного реєстру прав

Алгоритм дії щодо отримання  доступу адвоката до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

1. Отримання електронного цифрового підпису.

Доступ до Державного реєстру прав  буде здійснюватися з використанням електронного цифрового підпису, який можна  отримати  в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК):

  • АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (www.acskidd.gov.ua);
  • АЦСК «MASTERKEY» Товариства з обмеженою відповідальністю «Арт-Мастер» (www.masterkey.ua);
  • АЦСК Державного підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України" (www.csk.uz.gov.ua);
  • АЦСК Товариства з обмеженою відповідальністю «Ключові системи» (www.ksystems.com.ua);
  • АЦСК Державного підприємства «Українські спеціальні системи» (www.csk.uss.gov.ua).

Отримання електронного цифрового підпису у АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (www.acskidd.gov.ua):

  1. Підготовка  комплекту документів для подання до АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів, з переліком яких можливо ознайомитися за посиланням  http://acskidd.gov.ua/selfemployment (для самозайнятих осіб) або http://acskidd.gov.ua/fiz_osoba (для фізичних осіб).
  2. Подання документів до відокремлених пунктів реєстрації користувачів, перелік яких знаходиться за посиланням http://www.informjust.ua/contract
  3. Отримання електронного цифрового підпису.

За детальною інформацією про порядок отримання електронного цифрового підпису рекомендуємо Вам звернутись безпосередньо до АЦСК.

2. Одночасно з отриманням електронного цифрового підпису або після його отримання адвокатом подається заява про приєднання до умов Договору про надання доступу до інформації  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та  витяг з Єдиного реєстру адвокатів, актуальний на дату подання заяви.

Форма  заяви для заповнення та договір розміщені на офіційному веб-сайті державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України за посиланням http://www.informjust.ua/contract у підрубриці «Доступ адвокатів до Державного реєстру прав».

Заява подається у м. Києві за адресою : м. Київ, вул.. Пимоненка Миколи, 13 «Б», у регіонах за адресами філій державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, інформація про які розміщена за посиланням http://www.informjust.ua/section/about_filials.

При заповненні заяви необхідно вказувати адресу робочого місця відповідно до даних Єдиного реєстру адвокатів.

3. Після подання заяви, державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України надає  послуги з навчання роботи з Державним реєстром прав (за бажанням адвоката), надає йому особистий ідентифікатор доступу до Державного реєстру прав (логін) та здійснює підключення робочого місця адвоката до Державного реєстру прав.

4. Оплата послуг за підключення до Державного реєстру прав здійснюється у наступному місяці після підключення на підставі рахунку державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України. Вартість послуг складає 1500, 00 грн. (одноразова оплата).

5. Після підключення до реєстру,  отримання інформації з Державного реєстру прав здійснюється за тарифами, встановленими постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1204 (тариф за надання інформації з Реєстру шляхом безпосереднього доступу нотаріусів та адвокатів складає 51 гривню). Кошти сплачуються на умовах передоплати до Державного бюджету України.