Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

17 грудня 2015 року з нагоди святкування Дня адвокатури України під патронатом Ради адвокатів міста Києва відбудеться Щорічний благодійний адвокатський бал «Венеціанський карнавал»

63b81801bc09be1f266949ed856d9abe.jpgЗавершується ще один рік самовідданої, спрямованої на дотримання конституційних прав і свобод людини, праці адвокатів. Наближаються новорічні та різдвяні свята, а найближче перед ними свято – День Святого Миколая. Саме цього дня відзначають своє професійне свято українські адвокати.

А тому, 17 грудня 2015 року о 18:00 у приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації з нагоди святкування Дня адвокатури України під патронатом Ради адвокатів міста Києва відбудеться Щорічний благодійний адвокатський бал «Венеціанський карнавал».

Головний атрибут та умова для участі у Щорічному благодійному адвокатському балі «Венеціанський карнавал» - маска.

У програмі заходу: презентація перекладу українською мовою адвокатами міста Києва книги П.Сергеича «Искусство речи на суде», оголошення та нагородження переможців на найкращий переклад книги, благодійний аукціон для потреб учасників АТО, а на завершення свята – оголошення переможця конкурсу на кращий карнавальний костюм.

Одним із гостей Щорічного благодійного адвокатського балу буде український автогонщик, чемпіон України з кільцевих гонок та багаторазовий призер міжнародних змагань, перший українець у світовій серії престижних перегонів TCR Ігор Скуз.

Ведучий Щорічного благодійного адвокатського балу «Венеціанський карнавал» - оперний співак Павло Кавун, завдяки майстерності та харизмі якого на всіх учасників та гостей балу чекає гарний та святковий настрій, море позитивних емоцій та багато приємних сюрпризів.

І звісно, не обійдеться свято і без келиха шампанського, яке учасники та гості Щорічного благодійного адвокатського балу зможуть підняти за розвиток, зміцнення та процвітання адвокатури в Україні.