Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Відбудеться V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України має честь запросити на V Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 04 грудня 2015 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).

До 30 листопада діють спеціальні умови реєстрації!

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних гострих проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту в кримінальних провадженнях, ознайомлення з практикою функціонування деяких інститутів процесуального права у 2015 році, вивчення практики ЄС з прав людини, а також особливостей кримінальних проваджень в  європейських країнах.

ПРОГРАМА
РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА
ПАРТНЕРСКА ПРОГРАМА

Програма Форуму передбачає не лише презентацію практичного досвіду адвокатів, представників інститутів процесуального права, але й має на меті підштовхнути учасників Форуму до пошуку власних рішень для пошуку шляхів вирішення актуальних проблем в галузі кримінального права та процесу.

Форум відбудеться у три сесії, які побудовані на відкритому діалозі. Особливістю даного Форуму є участь представників бізнес-спільноти та виокремлення окремої сесії під питання, які стосуються безпосередньо бізнесу.

У заході приймуть участь представники: Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, апеляційного суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, Верховного Суду України, Урядовий уповноважений у справах  Європейського суду з прав людини, експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та ін.

Більш детальну інформацію щодо Форуму та можливості реєстрації Ви можете отримати на сайті: http://www.uaa.org.ua/events/4498/

 

Валентин Степ'юк виступить з доповіддю на V Щорічному зимовому форумі з кримінального права та процесу.

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що Валентин Степ'юк - Член Ради адвокатів міста Києва, Голова Комітету захисту професійних прав адвокатів виступить на

V Щорічний зимовий форумі Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу, який  відбудеться 04 грудня 2015 року.

Тема доповіді Валенина Сергійовича – «Способи захисту професійних прав адвоката»

Запрошуємо до участі!

Файли: