Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Інформуємо вас про чергову спробу НААУ перешкодити професійній діяльності адвокатів міста Києва

Шановні  колеги!

Інформуємо вас про чергову спробу НААУ перешкодити професійній діяльності адвокатів міста Києва. Маючи на меті призначити на посади в органах адвокатського самоврядування міста Києва підконтрольних НААУ осіб, для здійснення тиску  адвокатів міста Києва перед звітно-виборчим з’їздом НААУ,  ігноруючи рішення установчої конференції адвокатів міста Києва  2012 року про обрання органів адвокатського самоврядування, 11 червня 2016 року Рада адвокатів України, після, начебто проведеної перевірки спеціальної комісії РАУ (відеозапис якої Ви можете переглянути на нашому сайті), умисно викривляючи факти та замовчуючи про надання при перевірці усіх необхідних документів, усупереч вимогам закону  прийняла рішення про заснування нової кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва та призначила організаторами проведення  конференції адвокатів Циганкова А., Черезова І. та Назаренко Д.

Прийняті 11 червня 2016 року рішення суперечать ст.ст.45,47,55, Перехідним положення Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та не створюють правомірні юридично значущі наслідки. Крім того, має місце грубе втручання у компетенцію вищого органу самоврядування адвокатів регіону – конференцію адвокатів міста Києва.

Починаючи з 19 листопада  2012 року, тобто, з моменту свого заснування, НААУ має повну і детальну інформацію щодо діяльності органів адвокатського самоврядування адвокатів міста Києва, отримує кошти від складання іспитів та членські внески адвокатів, тому намагання дискредитувати рішення КДКА м. Києва є безпідставним та свавільним, скерованим на емоційну дестабілізацію адвокатської спільноти Києва перед черговим всеукраїнським з’їздом.

Гарантуємо, що жодне рішення КДКА, як акт ненормативного характеру, який діє одноразово, відносно певної особи і після реалізації вичерпує свою дію, не може бути скасований ані самою КДКА, ані іншим  владним суб’єктом. (Рішення Конституційного суду України від 27.12.2001 р. №20рп/2001, від 23.06.1997 р.№2-зп, від 1604.2009р.№7-рп/2009 та інші).

Рада адвокатів міста Києва та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва продовжують працювати у звичайному режимі, виключно для ваших, колеги, захисту, безпеки і унеможливлення свавільного тиску.

Також, дозвольте запевнити вас, шановні колеги, що органи адвокатського самоврядування міста Києва зроблять усе можливе, реалізуючи положень нового закону про адвокатуру, щоб діяльність національної професійної організації була спрямована не на створення регулярних перешкод нам, колеги, у професійній  діяльності, а виключно на користь кожному адвокату. А для цього нам необхідна ваша підтримка, спокій і виваженість.

Щиро Ваші, обрані Вами,
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва
Рада адвокатів міста Києва.