Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?»

Шановні панове,

Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?», організованого Комітетом сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України, Національною асоціацією адвокатів України, Офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини, Державним університетом інфраструктури та технологій та Центром сімейно-правових досліджень. Захід відбудеться 6 жовтня 2016 року (14:30-19:00) у приміщенні Державного університету інфраструктури та технологій за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська (до перейменування – Фрунзе), 9, ауд. 110.

Координаторами та доповідачами на даному заході будуть адвокати-практики, науковці, правозахисники, представники органів державної влади та медіатори, обізнані з різноманітними аспектами проблеми насильства в сім’ї. Звертаємо вашу увагу на те, що перед учасниками Круглого столу виступить адвокат, Голова комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності при Національній асоціації адвокатів України Ярослав Павлович Зейкан.

Інформація про інших доповідачів і запрошених експертів, а також про умови участі в заході та порядок реєстрації міститься за цим посиланнямhttp://www.uaa.org.ua/events/5660/

Дякуємо за увагу та сподіваємося на зустріч з вами 6 жовтня 2016 року!