Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Розпочато подання кандидатур для до обрання на конференції адвокатів міста Києва 28 січня 2017 року до складу Ради адвокатів міста Києва та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів міста Києва.

Шановні колеги!

На виконання рішення Конференції адвокатів міста Києва від 05 листопада 2016 року, відповідно до рішення від 08 грудня 2016 року Рада адвокатів міста Києва оголошує про початок подання кандидатур для обрання конференцією адвокатів міста Києва 28 січня 2017 року до складу Ради адвокатів міста Києва та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів міста Києва.

До складу адвокатського самоврядування міста Києва , відповідно до положень статей 48,50 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» , можуть бути обрані адвокати , які  мають стаж адвокатської діяльності не менше 5 років  та адресу  робочого місця у місті Києві.

До уваги кандидатів:

  1. Обрання до складу проводиться у межах п’ятирічного строку повноважень органів адвокатського самоврядування, обраних установчою конференцією адвокатів міста Києва 12 жовтня 2012 року;
  2. Робота в органах адвокатського самоврядування міста Києва , відповідно до рішення конференції адвокатів міста Києва від 12.10.2012 року , проводиться на безоплатній основі.
  3. Порядок висування кандидатур – самовисування.
    Кандидат, який має намір балотуватись до складу органів адвокатського самоврядування, надсилає на електронну адресуkmkdka@kmkdka.com :  адресовані конференції адвокатів міста Києва 1)заяву, 2)автобіографію, 3)мотиваційний лист, 4)  власне підтвердження про заняття  адвокатською діяльністю протягом 5 років після отримання свідоцтва індивідуально,  як самозайнята особа, або у складі адвокатського бюро /адвокатського об’єднання та  сплату відповідних державних податків і зборів від отриманих доходів ( лист Ради адвокатів України від 7 червня 2013 року);  
  4.  Строк подачі – до 15 січня 2017 року включно.

Починаючи з 16 січня 2017 року подані кандидатами документи будуть розміщені на сайті kmkdka.com  для ознайомлення і обговорення адвокатською спільною міста Києва.