Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

НААУ розповсюдила інформацію про обшук у Раді адвокатів міста Києва сьогодні, 15 червня 2017 року, з метою створити уявлення у сумнівності правомірності діяльності РАмК

Національна асоціація адвокатів України розповсюдила інформацію про проведення слідчим Генеральної прокуратури України обшуку у Раді адвокатів міста Києва сьогодні, 15 червня 2017 року, з метою створити уявлення у сумнівності правомірності діяльності Ради адвокатів міста Києва.

У дійсності  відбулося наступне. Ухвала суду за клопотанням заступника Генерального прокурора Столярчука надала право на відшукання та отримання особової справи адвоката, який у 2014 році зупинив  адвокатську діяльність у зв’язку з переходом на державну службу. Запис про зупинення був негайно унесений до ЄРАУ. Внаслідок незаконного втручання у роботу ЄРАУ адміністратором 2 рівня, запис про зупинення держслужбовцем адвокатської діяльності на поточний момент  не відображається  для публічного доступу, внаслідок чого виникли сумніви щодо порушення держслужбовцем принципу несумісності.

Питання були зняті в ході слідчої дії , оскільки держслужбовець при зупинені адвокатської діяльності не тільки написав відповідну заяву, але і здав на зберігання своє свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю.

Слідча дія проведена у відповідності до вимог Кримінального-процесуального кодексу України, коректно, без порушення адвокатської таємниці.

Зазначена ситуація є черговим прикладом необхідності  негайного приведення роботи ЄРАУ до вимог статті 17 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»