Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

6 жовтня 2017 року семінар-практикум за планом підвищення кваліфікації. Тема: «Актуальні питання судово-психіатричної експертизи в цивільному процесі»

Шановні колеги, повідомляємо, що 6 жовтня 2017 року у приміщенні ПАТ «Інститут транспорту нафти» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 60  відбудеться семінар-практикум на тему «Актуальні питання судово-психіатричної експертизи в цивільному процесі»

Доповідач: Каніщев Андрій Вячеславович, кандидат медичних наук, лікар – судово-психіатричний експерт вищої категорії

Програма семінару-практикуму:

1. Організація судово-психіатричної експертизи в Україні.

2. Призначення та проведення окремих різновидів судово-психіатричної експертизи (комісійна, комплексна, додаткова та повторна; амбулаторна, стаціонарна та посмертна).

3. Особливості судово-психіатричної експертизи в окремих категоріях цивільних справ. Питання, які можуть ставитись на вирішення експерта.

4. Формулювання підсумкових висновків експертизи: допустимі і недопустимі варіанти, типові помилки.

5. Використання і оцінка результатів експертизи. Тактика спростування висновку експерта. Рецензування висновку експерта.

Реєстрація з 13.00 до 14.00.Тривалість семінару з 14.00 до 16.00

Попередня реєстрація обов’язкова! Для реєстрації необхідно направити заявку (П.І.Б. адвоката, № свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, коли ким видане, назва заходу, на який подається заявка) на адресу: cspka@kmkdka.com