Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Шановні колеги!

Завершується п’ятирічна каденція складу органів адвокатського самоврядування міста Києва, обраних Вами на установчій конференції адвокатів міста Києва 12 жовтня 2012 року. Це були не прості п’ять років, років становлення  адвокатського самоврядування, самовизначення, років боротьби за незалежність професії та демократичність новостворених інститутів. Нажаль, не все нам вдалося так, як планувалось, проте, думається і зроблено для початку, не так уже і мало. Сподіваємось , багатьом запам’ятаються наші щорічні літні Форуми, дружнє, відкрите спілкування з колегами, цікаві лекції та семінари, спільні подорожі, надійне плече товаришів  під час складних багаточасових слідчих дій.   ми зберегли головне – вашу довіру і підтримку у загальному прагненні до визнання суспільством належної ролі адвокатів.

У 2012 році нас обирали майже 1000 київських адвокатів, тому, колеги ми вважали за необхідне, щоб   новий склад органів адвокатського самоврядування у 2017 році, за нові плани розвитку Київської адвокатури обирала не менша кількість колег.  Тому 20 вересня 2017 року адвокати міста Києва прийняли рішення:  З метою забезпечення найбільш повного та широкого представництва адвокатів міста Києва при формуванні персонального складу органів адвокатського самоврядування міста Києва, плану роботи органів адвокатського самоврядування на наступний період, визначити склад делегатів конференції шляхом само представництва адвокатів, робоче місце яких розташоване в місті Києві та які за даними Єдиного реєстру адвокатів України не перебувають під юрисдикцією інших регіональних рад,  Конференція правомочна, якщо у ній приймають участь не менше 10% складу адвокатів міста Києва.

Київській адвокатурі потрібна Ваша підтримка. Просимо Вас присвятити спільній справі Ваш час та прийняти участь у звітно-виборчої конференції адвокатів міста Києва 07 жовтня 2017 року об 11-00 у конференц-залі  ( 6 поверх) «UBI Fashion Center», яка знаходиться за адресою: вул.Дорогожицька, 8, ( на місці старого корпусу Мотозаводу)  м. Київ.

З  наступним порядком денним:

 • Звіт Ради адвокатів м. Києва за 2012-2017 роки;
 • Звіт Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва за 2012-2017 роки;
 • Звіт Ревізійної комісії адвокатів міста Києва;

Обрання:

 •  Голови Ради адвокатів міста Києва,
 •  членів Ради адвокатів  міста Києва,
 •  Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва
 •  членів кваліфікаційної та дисциплінарної палат,
 •   Голови ревізійної комісії адвокатів міста Києва
 •  членів ревізійної комісії адвокатів міста Києва.
 • Представника від адвокатів міста Києва до Ради адвокатів України;
 • Представника від адвокатів міста Києва до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.        

Щиро Ваші З великою повагою,
Рада адвокатів міста Києва,
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатів міста Києва

І прийміть щирі вітання з Днем юриста! Найкращі побажання.