Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Щодо внесків на 2018 рік

Шановні колеги, адвокати міста Києва, закінчується 2017 рік. Він приніс нам і виклики, і перемоги , і втрати.  І нехай він був не простий , але ми , обрані Вами, члени адвокатського самоврядування міста Києва, вдячні Вам за розуміння і підтримку. Як і завжди ми працювали для Вас: лекції, семінари, конференції, видання, щорічний Міжнародний адвокатський форум , День адвокатури, і , нажаль, майже щоденні виїзди на обшуки, представництво і захист порушених прав адвокатів у судах.  Ми робимо доручену вами справу, і будемо намагатись робити її краще. На конференції у жовтні ц.р. ми спільно  затвердили план роботи за побажанням Київських адвокатів, проте керівництво НААУ, вчергове вирішила заблокувати роботу самоврядування Києва та вимагає  від адвокатів саме Києва сплати 100%  внесків на рахунок НААУ. Давайте спробуємо згадати, що НААУ корисного зробило для адвокатів Києва за їх же внески?  І будемо керуватися законом.

Колеги, крім звичайних, у цьому році нас очікують заходи щодо імплементації нового закону про адвокатуру, розширення повноважень регіональних адвокатських спільнот. Ми впевнені, що  з вашою, колеги , підтримкою в адвокатурі усе зміниться на краще.

Ми також просимо, колеги Вашої підтримки сплатою щорічних внесків на правильні банківські реквізити. Вимушені зазначити, що внаслідок формування рахунків на сайті НААУ, на різні банківські рахунки до яких Рада адвокатів міста Києва не має відношення , адвокатами міста Києва було помилкового сплачено майже півмільйона гривень, які не надійшли у розпорядження адвокатської спільноти Києва. Просимо Вас , будьте уважні. Формуйте платіжні квитанції на сайті Ради адвокатів міста Києва  https://kmkdka.com і правильно відображайте підстави для сплати. Кожен повинен розуміти за що він сплачує свій внесок  і з кого  персонально спитати за використання цих грошей.

Нагадуємо, що  статтею 58 Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" ( із змінами грудня 2016р.) встановлені чіткі підстави для сплати щорічних внесків  , а саме 1) щорічний внесок на покриття витрат на забезпечення діяльності ради адвокатів міста Києва, згідно кошторису 2) щорічний внесок на покриття витрат на ведення Єдиного реєстру адвокатів України діяльності Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури згідно кошторису. як Ви бачити, фінансування діяльності НААУ законом не передбачено. З метою забезпечення виконання вимог закону пропонуємо вам здійснювати щорічний внесок саме з такими підставами. Інакше свавільне використання коштів органами у вигляді комітетів, закордонних представництв та видача матеріальної допомоги вірним "соратникам" не припиниться ніколи. Внесок- це не церковна десятина. Це спільні кошти адвокатської громади , якими розпоряджаєтесь ВИ.

Сформувати платіжки з правильними реквізитами можливо на сайті https://kmkdka.com/node/34