Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Стажування адвокатів у Польщі

Шановні Колеги!

      Повідомляємо, що між Радою адвокатів міста Києва та Головною Радою адвокатів Республіки Польща налагоджено тісну співпрацю.

      Уже не перший рік у рамках співпраці відбувається стажування українських адвокатів у Польщі та польських адвокатів в Україні. У рамках обміну досвідом під час останнього стажування польських адвокатів, яке проходило у вересні 2017 року, колегами з Польщі було відвідано Верховний суд України, Апеляційний суд міста Києва, Лук’янівський СІЗО, районні суди міста Києва та Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка. Також іноземні колеги поцікавилися роботою адвокатських об’єднань та завітали до Ради адвокатів міста Києва. Гарною традицією стала участь польських колег-адвокатів у міжнародних адвокатських форумах. Не став виключенням і цьогорічний IV Міжнародний адвокатський Форум «Стратегія реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки». Багато яскравих вражень залишила культурна програма, особливо відвідування Національної опери України.

       Окрім практичного застосування обміну досвідом та налагоджування професійних зв’язків після таких стажувань, також залишається багато приємних спогадів та нових друзів. Навесні 2018 року планується наступне стажування українських адвокатів у Польщі та обмін досвідом з нашими польськими колегами.  Запрошуються всі бажаючі!

      Заявки просимо надсилати на електронну пошту mudrolubova@ukr.net (координатор Мудролюбова Наталія Олександрівна).

      Колеги, у заявці просимо вказати ПІБ, номер телефону, дані свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (номер та ким видано), наявність біометричного закордонного паспорту, рівень володіння польською та англійською мовами.

Зображення: