Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Шановні колеги!

Інформуємо вас про строки а розміри  сплати ЄСВ ( за 2017 , 1 квартал 2018 року) для осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність ( інформація по посиланням) .

Одночасно, інформуємо Вас про заплановані заходи контролюючих органів, щодо осіб, які не обліковуються платниками ЄСВ:  Органи контролю виявлятимуть осіб, які не зареєстровані платниками ЄСВ або зняті з обліку та які: за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ЄДР) мають стан таких, що провадять діяльність, — для юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, фізичних осіб — підприємців (ФОП); зареєстровані як особи, що провадять незалежну професійну діяльність, — для фізичних осіб.

Отримати таку інформацію орган контролю зможе: з результатів перевірок і звірок, які проводить орган контролю; від третіх осіб; з відомостей інших держорганів; із даних державних реєстрів. Якщо підтвердиться, що юрособа (її відокремлений підрозділ або ФОП) є «фіктивним» неплатником, орган контролю ініціюватиме отримання від державного реєстратора відповідних відомостей із ЄДР і взяття на облік платника ЄСВ.

Особу, що провадить незалежну професійну діяльність, поінформують про необхідність подати заяву за формою № 1-ЄСВ для взяття на облік як платника ЄСВ. Обліковуватимуть таку особу в реєстрі страхувальників з ознакою «платник не подав заяви для взяття на облік».
Джерело: https://www.golovbukh.ua/article/7054-narahuvannya-sv-u-2018-rots-zmni-ta-novats