Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

18 травня 2018 року семінар за планом підвищення кваліфікації на тему: «Нові можливості захисту у зв’язку з новелами процесуального законодавства»

Шановні колеги, повідомляємо, що 18 травня 2018 року у приміщенні ПАТ «Інститут транспорту нафти» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 60 відбудеться семінар на тему: «Нові можливості захисту у зв’язку з новелами процесуального законодавства». Модератор: Свєтлічний Ігор Валерійович, адвокат, член кваліфікаційної палати КДКА міста Києва.

Програма семінару:

1. «Дії захисника під час розгляду в Касаційному кримінальному суді Верховного Суду» Доповідач: Войтенко Катерина Валеріївна, адвокат.

2. «Нові можливості захисту на слідчих діях, при обшуках та при тимчасовому доступі, в тому числі у адвоката» Доповідач: Чаплієва Кристіна Володимирівна, адвокат, член Ради адвокатів міста Києва.

Початок реєстрації учасників з 13.00.Тривалість семінару з 14.00 до 17.00

Попередня реєстрація обов’язкова! Для реєстрації необхідно направити заявку (П.І.Б. адвоката, № свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, коли ким видане, назва заходу, на який подається заявка) на адресу: cspka@kmkdka.com