Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Святкування 100-річчя Польської адвокатури

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Із приємністю повідомляємо Вам, що 23 червня 2018 року у місті Лодзь Рада адвокатів міста Києва привітала польських Колег з нагоди святкування ними 100-річчя Польської адвокатури.

Відтепер на небосхилі в сузір’ї Близнюків запалала нова зірочка - «ADWOCATURA PОLSKA». Саме таким подарунком від Київської адвокатури ми і привітали Колег.

У заході також приймали участь представники різноманітних органів самоврядування та юридичних професій м. Лодзь. Привітати польських адвокатів прибули їх колеги із Франції.

Традиційно київські адвокати відвідали офіси польських Колег (адже цікаво було порівняти особливості роботи українських та польських адвокатів й обговорити спільні проблеми та задачі). В ході спілкування адвокати в котрий раз підтвердили аксіому – «Адвокатура - це професія, яка потребує постійного розвитку та вдосконалення», а тому, такий обмін досвідом є важливим для визначення в своїй роботі методів досягнення поставлених цілей.

Окремо хочемо зазначити, що приємно було зустріти київських адвокатів, які переїхали до Польщі і надають там юридичні послуги для іноземців.

Щиро вдячні польським Колегам за запрошення і гостинність!

В свою чергу запевняємо, що будемо раді бачити польських Колег у місті Києві та  завжди готові до подальшої співпраці!

 

Адвокати міста Києва.

Зображення: