Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

28 вересня 2018 року семінар-практикум за планом підвищення кваліфікації. Теми: «Проблемні питання проведення оцінки майна та судових експертиз» «Досвід експертизи у ветеринарній медицині» «Адвокатський гонорар: як формувати витрати на правову допомогу»

Шановні колеги, повідомляємо, що 28 вересня 2018 року у приміщенні ПАТ «Інститут транспорту нафти» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 60  відбудеться семінар-практикум за планом підвищення кваліфікації .

Програма семінару:

1. "Проблемні питання проведення оцінки майна та судових експертиз, перевірка Звітів з оцінки на відповідність вимогам нормативно правових актів, рецензування Звітів з оцінки, шляхи оскарження Звітів з оцінки та судових експертиз, найбільш часті недоліки, які містяться у Звітах з оцінки та судових експертизах" .

 

Доповідач:  Мухін Олексій Олександрович – кандидат економічних наук, заслужений економіст України, Перший Віце – Президент Союзу експертів України; член Експертної Рада Всеукраїнської Громадської організації «Союз експертів України»; сертифікат оцінювача за усіма напрямами та спеціалізаціями оцінки майна і майнових прав.

Має кваліфікацію судового експерта Міністерства юстиції України за спеціальностями: 11.1 «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності», 11.2 «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій», 11.3 «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій»

Має кваліфікацію судового експерта Міністерства внутрішніх справ України з правом проведення оціночно-будівельної експертизи.

 

2. "Досвід експертизи у ветеринарній медицині"

Доповідач: Сердюков Ярослав Костянтинович, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин

3. "Адвокатський гонорар: як формувати витрати на правову допомогу (з наданням зразків прайсів, чек-листів) "

Доповідач: Покотило Ігор Миколайович, Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва, Керівник Школи адвокації і профайлінгу.

Початок реєстрації учасників з 13.00.Тривалість семінару з 14.00 до 17.00

Попередня реєстрація обов’язкова! Для реєстрації необхідно направити заявку (П.І.Б. адвоката, № свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, коли ким видане, назва заходу, на який подається заявка) на адресу: cspka@kmkdka.com