Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Обрання делегатами Установчого з'їзду адвокатів України

Шановні колеги!

Пропонуємо вам надати кандидатури для обрання делегатами Установчого з'їзду адвокатів України, який відбудеться 17 листопада 2012 року у Києві. Адвокати м. Києва обирають 52 делегати + 5 запасних. Просимо зауважити, що кожен повинен розуміти відповідальність, яка покладється на делегата з'їзду перед колегами, які його обрали, у вирішенні долі Адвокатури України. Голос кожного делегата буде важливим! Пропозиції надсилати на пошту КМ КДКА : KMKDKA@KMKDKA.COM

Крім того, звертаємо Вашу увагу на необхідність обрання на установчій конференції 12 жовтня 2012 року ревізійної комісії регіону. Контроль за діяльністю органів самоврядування є надзвичайно важливим.

Також, шановні колеги, необхідно сформувати списки адвокатів, які бажають проводити стажування молодих адвокатів регіону (початок роботи з лютого 2013 року)

Крім того, будь-ласка, необхідно завчасно обговорити питання про створення дорадчого органу при Раді адвокатів м. Києва - ради керівників адвокатських об'єднань м. Києва.

Колеги, ми маємо на майбутнє багато роботи з побудови адвокатського самоврядування. Не залишайтеся осторонь! Потрібна допомога кожного.

Із вдячністю, Голова КМ КДКА Інна Рафальська