Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Сьогодні, 4 грудня, на засіданні Ради прийняті рішення щодо деяких питань

Колеги, сьогодні, 4 грудня, на засіданні  Ради прийняті рішення щодо питань:

1. Продовження роботи звітної конференції адвокатів м. Києва призначено на 18 грудня о 14 годині у приміщення Гольф центру (Героїв Сталінграду 10 д) - для відома делегатів конференції (додаткового повідомлення будуть направленні смс розсилкою).

2. До порядку денного конференції будуть включенні питання часткової ротації складу Ради адвокатів міста Києва, дообрання членів ревізійної комісії адвокатів міста Києва, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії  просимо колег направляти свої пропозиції щодо обрання до складу Ради, ревізійної комісії, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії на електронну адресу kmkdka@kmkdka.com до 11 грудня 2014 року, з 12 грудня  інформація про кандидатури претендентів буде опублікова на сайті Ради для ознайомлення та обговорення. Протягом зазначеного часу просимо адвокатів надати свої рекомендації делегатам від районів для голосування.

3. 18 грудня 2014 року, колеги, запрошуємо до участі у відзначенні Дня адвокатури (Гольф центр, початок о 18 годині). Формат - благодійницький адвокатський бал. Кошти, отримані від благодійницьких аукціонів будуть скеровані на підтримку воїнів АТО (відповідальні Лариса Меркулова, Ірина  Дідковська).

4. Рада адвокатів міста Києва прийняла рішення про нагородження адвокатів - активних учасників Революції Гідності спеціальними відзнаками. Просимо керівників груп 30 листопада, 1 грудня та Центру правової допомоги Майдану надати прізвища кандидатів для нагодження (відповідальний - член Ради Юрій Дідовець).