Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Новини

Підписатися на Новини

ДЕНЬ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ (офіційні заходи та неформальне спілкування адвокатів)

 

19 грудня 2019 року у День адвокатури  спільно із науковцями та Союзом юристів України  адвокати провели Міжвідомчу науково-практичну конференцію «Національна правова система. Адвокатура».

Висловлюємо подяку за гостинність Академії МВС та можливість скористатись їх площадкою для обміну думками та наопрацювання Резолюції за результатами конференції. 

Від імені депутатів усіх присутніх привітала представниця Комітету з питань правової політики ВРУ.

До ДНЯ АДВОКАТУРИ! Шановні колеги! ГО "Рада адвокатів України", Союз юристів України запрошують Вас спільно відсвяткувати День адвокатури! За келихом достойного вина з півдня Франції і канапкою з червоною ікоркою обговоримо долю української Адвокатури.

 
До Дня Адвокатури
Запрошуємо Вас до участі у юридичному Форумі, присвяченому ролі Адвокатури у правовій системі України.
До обговорення плануються наступні теми:
Роль адвокатури у правовій системі; Співвідношення публічної та приватнозахисної функцій; Етика судочинства (спільні аспекти для адвокатів, суддів, прокурорів); Соціальний захист адвокатів. Законодавчі кроки.

ЩОДО ЄСВ ДЛЯ АДВОКАТІВ

Шановні Колеги, звертаємо Вашу увагу на можливість вирішення нашої актуальної проблеми – сплати ЄСВ за відсутності доходу.

Так, Верховній Раді рекомендовано включити до порядку денного поточної сесії для прийняття за основу Законопроект 2166 про скасування ЄСВ без доходу та скасування ЄСВ з пенсіонерів - самозайнятих осіб.

З проектом закону та аргументацією щодо необхідності його прийняття можна ознайомитись за посиланням:

СПІЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК (ЕКСПЕДИЦІЯ) ДЛЯ АДВОКАТІВ

Шановні Колеги!

Запрошуємо Вас у лютому — березні 2020 року здійснити товариську подорож адвокатів до Бразилії.

Окрім серфінгу, є можливість завітати на щорічний костюмований  Карнавал до Ріо-де-Жанейро, який відбудеться з п‘ятниці 21.02 по середу 26.02 у 2020 році.

Зручний та швидкий нічний переліт до Ріо-де-Жанейро є саме з Лісабону. Бразилія — це колишня територія Португалії. Мова португальська, час +5 годин. Завжди літо, температура у лютому більше 30 градусів. Тож - створимо собі літній настрій у лютневі морози )

«Історія розвитку азартних ігор та грального бізнесу в Україні : передумови виникнення та становлення як невід’ємної частини сучасного суспільства». Проблеми Законодавчого регулювання грального бізнесу та шляхи їх вирішення

За інформаційної підтримки Ради адвокатів міста Києва

Тема круглого столу : «Історія розвитку азартних ігор та грального бізнесу в Україні : передумови виникнення та становлення як невід’ємної частини сучасного суспільства». Проблеми Законодавчого регулювання грального бізнесу та шляхи їх вирішення.