Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Адвокатські ініціативи

Підписатися на Адвокатські ініціативи

Встановити ефективний механізм ініціювання дисциплінарної відповідальності суддів у випадку грубого порушення законодавства при розгляді справ та винесенні судових рішень (адвокат Вадим Володарский)

Як відомо, трапляються випадки грубого порушення суддями норм закону при розгляді справ та винесенні рішень. Це стосується як грубих порушень процесуальних норм, зокрема, при прийнятті або неприйнятті доказів (у тому числі ігноруванні доказів, наданих стороною захисту), так і прямих порушень норм матеріального права, а також винесення рішень, які явно не відповідають обставинам та матеріалам справи.

У багатьох випадках такі рішення скасовуються судами апеляційної та касаційної інстанцій. Але, на жаль, кількість випадків винесення подібних рішень практично не зменшується.

Вирішити проблеми, які виникають при призові військовозобов'язаних адвокатів на військову службу за мобілізацією (адвокат Вадим Володарский)

Як відомо, у зв'язку із обставинами воєнно-політичного характеру, які виникли в Україні в останній період, оголошено часткову мобілізацію. Серед інших військовозобов'язаних під неї підпадають і адвокати. Проте, у разі призову за мобілізацією адвоката, виникає ряд специфічних проблем, які потребують вирішення.