Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

6 червня у м. Вінниця відбудеться семінар для адвокатів Вінницької, Черкаської, Київської області та м. Києва «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні»

В рамках реалізації спільної програми Європейського Союзу і Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» з метою роз'яснення ключових положень законодавства про захист персональних даних, представниками Управління з питань захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини планується проведення відповідних семінарів для осіб, які здійснюють адвокатську діяльність.

Так 6 червня у м. Вінниця (адресу проведення семінару буде повідомлено додатково) з 9:30 до 17:00  відбудеться семінар для адвокатів Вінницької, Черкаської, Київської області та м. Києва.

У зв'язку з цим просимо Вашого сприяння у поінформуванні та визначенні осіб, що здійснюють адвокатську діяльність у м. Києві про проведення вищезазначеного заходу (кількість учасників - 20 осіб).

Участь у семінарі безкоштовна, витрати на проїзд регіональним учасникам та харчування у день заходу відшкодовуються Офісом Ради Європи в Україні.

Інформацію щодо учасників тренінгів (ПІБ, місце роботи, та їх контактні телефони) просимо повідомити не пізніше ніж за тиждень до вказаного заходу на e-mail: bila@ombudsman.gov.ua