Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

06 серпня 2016 року в Будинку кіно Національної спілки кінематографістів України відбулася конференція адвокатів міста Києва

Шановні колеги!

Інформуємо, що 06 серпня 2016 року в Будинку кіно Національної спілки кінематографістів  України за адресою  м. Київ, вул. Саксаганського, 6 відбулася конференція адвокатів міста Києва. До участі в конференції зареєструвались та отримали мандати 170 з 195 обраних на зборах адвокатів міста Києва делегатів.

На конференції прийняті наступні рішення (стисло) :

  1. 1.Встановлена відсутність підстав для обрання нового складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва. Підтверджена повноважність складу КДКА м. Києва, обраного на установчій конференції адвокатів міста Києва 12.10.2012р., 29.01.2015р., відповідно до вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та правомірністьприйнятих рішень у період з 2012 по 2016 роки. Схвалено прийняті рішення Комісії та Ради.
  2. Висновки тимчасової комісії РАУ визнано  безпідставними  та некомпетентними. Встановлена відсутність порушень діючого законодавства у роботі Ради адвокатів міста Києва.
  3. Вирішено звернутись до Служби безпеки України  у зв’язку з діями окремих посадових осіб Ради адвокатів України, організаційного комітету, призначеного розпорядженням Голови Ради адвокатів України Ізовітовою Л.П., спрямованими на підрив основ правової системи України, авторитету адвокатури України в  особливо важливий період проведення Судової реформи та реформування суміжних інститутів.
  4. Вирішено ініціювати створення організаційного комітету із скликання з’їзду адвокатів України.

Робота конференції розпочата о 9 год.01 хв. Робота конференції завершена об 11 год.55 хв. у зв’язку з вичерпання питань порядку денного.

В ході конференції проводилась відеофіксація, камера 1 та камера 2.

Протокол буде розміщений на сайті та скерований до Ради адвокатів України для інформування.