Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Стажування київських адвокатів за кордоном продовжується

До Лондона на цікаве та корисне стажування запрошує  адвокатів Рада адвокатів міста Києва навесні 2017 року.

Стажування організовано завдяки співпраці з колегами, українськими адвокатами, які працюють у Великій Британії та мають власну адвокатську практику.

Поїздка на стажування до Лондону у період з 13 лютого по 20 лютого 2017 року включає цікаву освітню програму та  можливість додаткового вивчення англійської мови та можливість проживання у справжніх англійських сім'ях в якості гостей, замість готелів, які у Лондоні є одними з найдорожчих у світі.

Подробиці поїздки.

Британська віза оформлюється за однаковими для всіх правилами уряду Великої Британії - кожним подорожуючим індивідуально, on-line на сайті gov.uk. Тип візи – Standard Visitor Visa, яка дозволяє необмежену кількість поїздок терміном від 6 місяців до 10 років, візовий збір сплачується на сайті та становить 87 британських фунтів за 6 місячну багаторазову візу. Посольство Великої Британії в усіх випадках просить підтвердити наявність достатніх грошових коштів та доказів укорінення в Україні, ними є близькі родичі, батьки та діти, які залишаються в Україні, сім'я, майно, достойна робота в Україні тощо.

Звертаємо увагу, якщо ви були раніше у країнах Шенгену, Сполучених Штатах Америки, Новій Зеландії, інших розвинутих країнах та вчасно повернулися - це буде враховано позитивно, у інших випадках посольство може відмовити у британській візі.

Програма навчання «королівський англійській мові» організується для кожного індивідуально, за бажанням у співпраці з відомими мовними школами International House London, EC London, завдяки цьому можливо проживання у сім'ях. Для тих, хто бажає тільки професійного стажування - пропонується поселення в недорогих готелях у центрі Лондона (Ibis, Oxford, YHA London). Всесвітньо відомі музеї Лондона - безкоштовні, є можливість бути присутнім на відкритих засіданнях у Королівському суді (Royal Court of Justice), а погода у Лондоні навесні - здебільшого тепла.

Довідково. За даними журналу «Український адвокат» [№1-2 (113-114) січень-лютий 2106 року, арк.28] вартість роботи лондонських топ-адвокатів перевищила 1 тисячу фунтів стерлінгів за годину. Тому ми впевнені, що в них є чому  навчитися.

Візову анкету слід починати оформлювати за 3 місяці до поїздки, тобто до кінця листопада, щоб мати можливість отримати візу, викупити авіаквитки та проживання за доступними цінами.

Нагадуємо, що у квітні 2015 року київські адвокати успішно пройшли стажування у Республіці Польша, плідно працювали у найкращих адвокатських об'єднаннях Польщі, зустрічалися з суддями, в тому числі Верховного суду Польщі.

Тому бажаючі можуть записатися у Центрі стажування та підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів міста Києва та розпочати оформлення документів.

 

Посилання:

https://visas-immigration.service.gov.uk/country-selection

http://wizzair.com

http://ihlondon.com

 

План поїздки:

День-1: понеділок

18:30 Прибуття до аеропорту Жуляни (IEV), проходження митного, паспортного контролю, посадка у літак. Виліт з міста Києва рейсом W6 6002.

22:55 Приліт до міста Лондона (аеропорт Лутон). Трансфер з аеропорту Лутона до центру Лондона, поселення у готель.

 

День-2: вівторок

Знайомство з роботою адвокатів у Лондоні згідно програми стажування, вільний час.

Відвідування Королівського суду (Royal Court of Justice) можливе  кожен день з понеділка по пятницю з 9:30 по 16:30 (біля метро Temple)

Найкраще знайомство з Лондоном – це обзорна екскурсія червоним двоповерховим автобусом. За одну поїздку у три години ви побачите всі головні місця цього надзвичайного міста (додатково). Трафальгарська площа, Біг Бен, Парламент, Собор святого Павла, Тауерський міст, вулиця Пікаділі, Ноттінг-Хілл та інші цікаві місця, без яких не було би столиці Великої Британії. Для того, щоб ви могли з ніжністю передивлятись власні фото – у маршруті можливі зупинки для фото та детального огляду.

 

День-3: середа

Стажування згідно програми стажування, вільний час

Пішохідна екскурсія по історичному центру Лондона відкриє вам секрети старовинних вулиць, де 2000 років тому починалася історія Лондона, який ми знаємо сьогодні. Лондон був головним великим римським містом Лондініумом на острові Великобританія. Ви  побачите мозаїки Вестмінстерського собору, середньовічну архітектуру міста, Букінгемський палац, церемонію зміни караулу.

Пішохідна екскурсія до Національної Галереї (біля метро Charing Cross). Один з найкращих музеїв світу, де вам відкриється історія західного мистецтва Європи. Ви побачите картини Леонардо да Вінчи, Тіціана, Рафаеля, Мікеланджело, Рембрандта, Веласкеса та «Соняшники» Ван Гога. Галерея Tate Britain (біля метро Pimlico) – національна галерея Британського мистецтва від 1500 року до наших днів.

 

День-4: четвер

Стажування згідно програми стажування, пішохідна екскурсія до Британського музею (біля метро Holborn Station) .

Ніде у світі ви не побачите історію усіх цивілізацій в одному місці. Тільки Британський музей відкриє вам скарби світової культури від доісторичних часів і до сьогодення. Скарбниця Британського музею налічує більше 6 мільйонів експонатів.  The UK’s national museum of natural history  (біля метро South Kensington) – дослідницькі колекції ботаніки, палеонтології, зоології. Музей розташований у одній з найбільш impressive будівель у Лондоні.

 

День-5: пятниця

Стажування згідно програми стажування, вільний час.

Можливість побувати у куточку оратора Speakers Corner у знаменитому Гайд парку Hide park (біля метро Marble Arch), у якому Карл Маркс, Володимир Ленін та Джордж Орвелл демонстрували своє ораторське мистецтво.

12:30 трансфер до аеропорту Лутон, виліт до Києва рейсом W6 6001 о 15 годині 45 хвилин.

 

День 6-7: субота-неділя

Вільний час, відпочинок, шопінг.

 

Необхідні документи:

Закордонний паспорт щонайменше з 2 чистими сторінками, дійсний паспорт громадянина України, інші документи будуть вказані після заповнення візової анкети.

 

Витрати на поїздку:

Для гарантування фіксованої вартості поїздки, яка буде включати переліт, трансфер, проживання, усі витрати за програмою стажування (крім вартості візи, харчування та пересування по місту) необхідно 490 британських фунтів (коротка програма, повернення 17.02). Навчання англійській мові оплачується додатково у школі (від 250 фунтів за тиждень).

 

Порядок оформлення:

1)   узгодити вашу кандидатуру з Радою адвокатів міста Києва;

2)   викупити квиток до Лондона на рейс W6 6002-W6 6001 на дати з 13.02 по 17.02 або з 13.02 по 20.02.2017 року;

3)   отримати підтвердження бронювання місця проживання;

4)   заповнити візову анкету на сайті за посиланням, вибрати час подачі документів та сплатити візовий збір он лайн;

5)   надати вказані у додатку до анкети документи та відбитки пальців, отримати візу на протязі 15 робочих днів;

6)   придбати поліс медичного страхування на період поїздки;

7)   оформити банківську картку з PayPass та зареєструвати її в якості Оyster card (проїздний у Лондоні) на сайті tfl.gov.uk

 

У разі відмови у британській візі кошти за квиток можливо повернути за винятком плати за повернення квитка згідно правил перевізника (детальні умови на сайті http://wizzair.com)

Надається допомога у заповненні візової анкети та інших необхідних документів згідно програми стажування.