Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Рада адвокатів міста Києва призначила звітно-виборчу конференцію адвокатів міста Києва на 28 січня 2017 року

Рішення Ради адвоктів міста Києва від 21 листопада 2016 року

1. На виконання вимог статті 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», призначити чергову звітну конференцію адвокатів міста Києва на 28 січня 2017 року ( початок роботи о 12.00)

з наступним порядком денним:

1) Звіт Ради адвокатів міста Києва про діяльність у 2016 році;
2) Звіт Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва про діяльність у 2016 році;
3) Звіт представника від адвокатів міста Києва у Раді адвокатів України , члена Ради адвокатів України про діяльність у 2016 році;
4) Звіт представника від адвокатів міста Києва у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури про діяльність у 2016 році;
5) Висновки ревізійної комісії адвокатів регіону за 2016 рік;
6) Про затвердження плану роботи Ради адвокатів міста Києва на 2017 рік;
7) Про затвердження кошторису Ради адвокатів міста Києва на 2017 рік;
8) Про затвердження кошторису Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва на 2017 рік;
9) Про дообрання членів до складу Ради адвокатів міста Києва в межах строку повноважень органу адвокатського самоврядування першого скликання;
10) Про дообрання членів до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва в межах строку повноважень органу адвокатського самоврядування першого скликання;

2. Забезпечити максимально широке представництво адвокатів міста Києва у роботі конференції.

3. З метою виконання пункту другого цього рішення, провести збори по обранню делегатів на конференцію адвокатів міста Києва 28 січня 2017 року з 9.30 до 11.30 год. одночасно у всіх районах міста Києва за адресою м.Київ, вул.Богдана Хмельницького 16-22 , НДІ «Київпроект»

4. Забезпечити виконання рішення конференції адвокатів міста Києва від 05 листопада 2016 року, інформацію про вирішення кадрових питань, програми та інформацію про кандидатів на обрання до складу органів адвокатського самоврядування , інформацію та матеріали про проекти рішень конференції розмістити завчасно на сайті Ради адвокатів міста Києва, для ознайомлення , обговорення та прийняття рішень адвокатами.

5. Повідомити адвокатів про час , місце проведення зборів та конференції адвокатів міста Києва , порядок денний зборів та конференції щляхом розміщення інформації на сайті kmkdka.com, смс-розсилкою, розміщенням об’яв в центральній та регіональній пресі.

6. Повідомити Раду адвокатів України, що у голосуванні з питань порядку денного конференції адвокатів міста Києва приймають участь виключно делегати,  які обрані на районних зборах адвокатів та уповноважені адвокатами міста Києва на прийняття відповідних рішень. Кооптування делегатів не допускається.

7. Запропонувати Раді адвокатів України визначити квоту делегування районними зборами адвокатів міста Києва на конференцію адвокатів міста Києва 28 січня 2017 року не менше , ніж 1 делегат від 20 адвокатів.

8. Місце проведення зборів та конференції адвокатів міста Києва визначити м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 16-22, актова зала НДІ «Київпроект».

8.-1 Організаційно-технічне забезпечення роботи зборів та конференції покласти на Раду адвокатів міста Києва. Відповідальні – Голова Ради Рафальська І., секретар Ради Корінна Н., члени Ради адвокатів міста Києва. Заслухати питання підготовки до конференції на наступному засіданні Ради адвокатів міста Києва.

9. Голові та членам Ради адвокатів міста Києва подати проекти документів  для затвердження не пізніше 03 січня 2017 року.

10. Секретарю Ради адвокатів міста Києва Корінній Н. узагальнити матеріали та забезпечити їх розміщення на сайті.

11. Повідомити адвокатів міста Києва про початок висування кандидатур до складу органів адвокатського самоврядування міста Києва.