Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

До уваги адвокатів м. Києва

В мережі Інтернет, 03.05.2017 на сайті НААУ опубліковано так звані «списки делегатів конференції адвокатів м. Києва що відбудеться 19-20 травня 2017 року».
Ці списки затверджено підписами адвокатів П. Рябенка, Г. Литвин, Р. Пук5ало та К. Никитюк.
За моїми відомостями сьогодні особи, що представляються як «організаційний комітет з конференції адвокатів м. Києва» телефонують адвокатам з цього списку та наполегливо вимагають з’явитись на конференцію адвокатів м. Києва 19 травня 2017 року до приміщення Будинку Кіно по вул. Саксаганського у м. Києві.
Звертаю Вашу увагу на те, що збори адвокатів м. Києва відбулись 27 квітня 2017 року. Обрано 167 делегатів конференції адвокатів м. Києва.
П. Рябенко та його прихильники самоусунулись від проведення конференції адвокатів м. Києва.
В цей же день, за присутності 139 делегатів було проведено конференцію адвокатів м. Києва, головуючим конференції обрано мене.
Вище зазначені «списки Рябенка» містять неправдиву інформацію щодо кількісного та персонального складу делегатів конференції адвокатів м. Києва: ігноровані протоколи зборів Шевченківського, Подільського, Оболонського районів м. Києва, сфальсифіковано протоколи зборів Голосіївського, Святошинського, Дарницького, Дніпровського та Деснянського районів м. Києва.
На моє переконання, запрошення адвокатів на запланований на завтра захід є черговою спробою, шляхом фальсифікацій, ігнорувати та спотворити волевиявлення київських адвокатів, сформувати «свою» делегацію на з’їзд адвокатів, яку кияни не обирали.
До мене надходять звернення адвокатів, яких без їх відома включили до «списків Рябенка».
Вищезазначені дії П. Рябенка мною оскаржені до суду, відкрито провадження за позовом.
Закликаю адвокатів, що знайшли свої прізвища у «списках Рябенка» та отримали телефоні дзвінки з вимогою або запрошенням з’явитись завтра, 19 травня 2017 року ВИВАЖЕННО ТА МУДРО оцінити ситуацію та прийняти відповідне рішення, сподіваюсь, на благо київської адвокатури.

За дорученням адвокатів міста Києва
Головуючий на конференції адвокатів міста Києва
І.О.Іванов