Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

На зборах адвокатів 18-19 вересня 2013 обрані делегати на щорічну конференцію адвокатів м. Києва 11 жовтня 2013 року

Шановні колеги! На зборах адвокатів 18-19 вересня 2013 року обрані делегати на щорічну конференцію адвокатів м. Києва 11 жовтня 2013 року. Пропонуємо  надати делегатам ваші пропозиції щодо напрямів використання ваших щорічних внесків  та бажаних заходів для включення до  планів роботи органів самоврядування на 2014 рік.

Шановні делегати! Щорічна конференція адвокатів міста Києва  призначена на 11 жовтня 2013 року у приміщенні ТПП м. Києва (вул., Б.Хмельницького, 55)  початок реєстрації о 13 год 30 хв., початок конференції о 14 год. Офіційне повідомлення (газета "Урядовий  кур'єр" від 26 вересня 2013 року №175(5061)). Про дату і місце проведення делегати повідомлені особисто.

ДЕЛЕГАТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Алексик Таміла Іванівна
  2. Алєксєєв Дмитро Миколайович
  3. Алпатьєва Наталія Юріївна
  4. Андрієнко Сергій Володимирович
  5. Анісков Валерій Євгенович
  6. Білоус Лариса Георгіївна
  7. Бірюк Микола Миколайович
  8. Бойко Андрій  Анатолійович
  9. Будовий Сергій Миколайович
  10. Вербич  Сергій Климович
  11. Володарський Вадим Леонідович
  12. Волошин Олександр Васильович
  13. Вотінцев Єгор  Геннадійович
  14. Гавриленко Ярослав Сергійович
  15. Галієва Діна Геннадіївна
  16. Годня Антон Андрійович
  17. Григоренко Юрій Васильович
  18. Гула Сергій Євгенович
  19. Демчик Андрій Васильович
  20. Дешевий Олександр Анатолійович
  21. Дзюбак Анатолій Васильович
  22. Дрібнич Володимир Віталійович
  23. Дроздовський Микола Григорович
  24. Дубинський Іван Володимирович
  25. Євсєв»єв  Геннадій Андрійович
  26. Займак Ірина Сергіївна
  27. Закреничничний  Володимир  Васильович
  28. Іванчик Людмила Борисівна
  29. Іляшов Богдан Миколайович
  30. Кальна Олена Петрівна
  31. Каранда  Олександр Олександрович
  32. Кашпур Віктор Миколайович
  33. Кисельова Лілія Вікторівна
  34. Коваль Катерина Петрівна
  35. Коваль Тарас Григорович
  36. Коломієць Андрій Петрович
  37. Коморна Ірина Григорівна
  38. Коннов Сергій Володимирович
  39. Корінна Надія Миколаївна
  40. Корнієнко Руслан Олександрович
  41. Королевська Катерина  Миколаївна
  42. Котов Григорій Дмитрович
  43. Кравець Ростислав Юрійович
  44. Леоненко Андрій Анатолійович
  45. Лисовець Тетяна Василівна
  46. Маврешко Геннадій Степанович
  47. Маслак Олександр Іванович
  48. Маслей Ірина Михайлівна
  49. Меркулова Лариса Анатоліївна
  50. Михальський Юрій Анатолійович
  51. Міщенко Анатолій Тимофійович
  52. Ніколаєв Володимир Іванович
  53. Новосельський  Володимир Олександрович
  54. Овод Роман Віталійович
  55. Олейников Євген Володимирович
  56. Олійник Олег Володимирович
  57. Орлов Ігор Федорович
  58. Пархоменко Дмитро Володимирович
  59. Пашинський Микола Миколайович
  60.  Перепелиця Олександр Володимирович
  61. Піх Ірина Борисівна
  62. Поливач Олександр Іванович
  63. Поліщук Василь Васильович
  64. Половська Тетяна Володимирівна
  65. Поштар Петро Софронович
  66. Радченко Олександр Олександрович
  67. Рейнт Олена Василівна
  68. Репецький Сергій Васильович
  69. Романча Роман Петрович
  70. Руснак Юрій Іванович
  71.  Рябекно  Владислав Петрович
  72. Сакалюк Дмитро Васильович
  73. Самарець  Аліна  Миколаївна
  74. Санченко Роман Григорович
  75. Сапегін Валерій Володимирович
  76. Саріогло Дмитро Петрович
  77. Сингаївська Надія Володимирівна
  78. Скрипачов Володимир Вікторович
  79. Скуратівський Сергій Іванович
  80. Совершенний Руслан Петрович
  81. Соколовський Владислав В’ячеславович
  82. Сологуб Вадим Леонідович
  83. Сопов Володимир Михайлови
  84. Стеблевський  Андрій Олексійович
  85. Степанчук Олег Савич
  86. Стренадко Юрій Вікторович
  87. Суткович Степан Петрович
  88. Тимченко Тетяна Анатоліївна
  89. Титич Віталій Миколайович
  90. Ткаченко Михайло Григорович
  91. Тучина  Олена Валентинівна
  92. Філатов Владислав Арнольдович
  93. Філоненко Вікторія Василівна
  94. Харченко Вадим Миколайович
  95. Хорольський Роман Миколайович
  96. Школьний Віталій Васильович
  97. Штепа Лариса Василівна
  98. Ярош Зоя Володимирівна

РЕЗЕРВНІ

  1. Богомолова Ірина Георгіївна
  2. Бородіна Юлія Михайлівна
  3. Демиденко Григорій  Олександрович
  4. Назарець Дмитро Анатолійович
  5. Намчун Володимир Миколайович
  6. Руснак Інна Володимирівна
  7. Сарнавський  Анатолій Валентинович
  8. Соболевський Юрій Валентинович
  9. Струць  Микола Петрович
  10. Ткаченко Ігор Михайлович
  11. Чернявський Ростислав Михайлович
  12. Шпак Олександр Кирилович