Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

20 квітня 2018 року семінар за планом підвищення кваліфікації на тему: «Нові можливості захисту у зв’язку з новелами процесуального законодавства»

Шановні колеги, повідомляємо, що 20 квітня 2018 року у приміщенні ПАТ «Інститут транспорту нафти» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 60  відбудеться семінар на тему: «Нові можливості захисту у зв’язку з новелами процесуального законодавства»

Програма семінару:

1. « Нові правила процесуального представництва у судовому процесі (КАС, КПК, ЦПК, КАСУ)»   Доповідач: Бартащук Любов Петрівна, адвокат, колишній суддя Дніпровського районного суду міста Києва.

2. «Актуальні проблеми кримінального процесу у взаємозв’язку з новелами процесуального законодавства»  Доповідач:  Свєтлічний Ігор Валерійович, адвокат, член кваліфікаційної палати КДКА міста Києва.

3. «Питання володіння, користування, розпорядження зброєю та відповідальність за незаконне поводження зі зброєю» Доповідач: Ореховський Микола Леонідович, адвокат.

Початок реєстрації учасників з 13.00.Тривалість семінару з 14.00 до 18.00

Попередня реєстрація обов’язкова! Для реєстрації необхідно направити заявку (П.І.Б. адвоката, № свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, коли ким видане, назва заходу, на який подається заявка) на адресу: cspka@kmkdka.com