Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Світові стандарти незалежності адвокатури

3 жовтня о 13-30 в УНІАН відбудеться круглий стіл  на тему: «Світові стандарти незалежності адвокатури». 6 вересня 2018 року президент України вніс  до ВРУ як невідкладний законопроект №9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Це комплексний документ, підготований робочою групою за участю правничих асоціацій, офіційних представників Національної асоціації адвокатів України, науковців  практикуючих адвокатів, Радою судових реформ. До обговорення та надання висновку щодо концепції та основних положень законопроекту були запрошені європейські експерти, представники ССВЕ, наукові установи, судді, члени Вищої ради правосуддя, Генпрокуратури України, МВС.

Робота над законопроектом тривала більше трьох років, його мета -  підсилення ролі Адвокатури як публічного правового інституту  в українському  суспільстві. Комітет з питань правового забезпечення захисту прав і свобод людини Світового Конгресу українських юристів ініціює обговорення основних положень цього і альтернативних законопроектів. Спікери: Ірина Дідковська (модератор),  Ігор Іванов,  Дмитро Лошаков,  Валентин Степ’юк. Запрошені народні депутати України, адвокати, правники (вул.Хрещатик,4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Прес-конференція буде доступна тут