Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

100 lat odrodzonej Adwokatury Polskiej

23 листопада 2018 року на запрошення Ради адвокатів Польщі Голова НААУ Ізовітова Л.П. та представники Ради адвокатів м. Києва привітали польських колег із 100-річчям відродження польської адвокатури, що відбувалось в Zamek Królewski у Варшаві. Представники Ради адвокатів м. Києва висловили подяку за досвід, здобутий українськими адвокатами під час польсько-українського стажування, висловили щирі побажання польським колегам у процвітанні, розвитку, вагомості і досягненнях.

У своєму виступі на польській мові, що було вкрай приємно іноземним колегам, секретар РАмК Тетяна Кілічава повідомила, що Рада адвокатів м. Києва завжди раді бачити польських колег у Києві.

До привітань долучились й інші закордонні делегації, зокрема з Німеччини, Франції, Чехії, Литви та представники правничих товариств Європи (ССВЕ).

Після офіційних святкувань були проведені переговори з представниками Naczelna Rada Adwokacka щодо продовження обміну досвідом між адвокатами України та Польщі в рамках договору про співробітництво від 04.12.2014 р., результатом чого було погоджено продовжити дане стажування.