Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Шановні колеги-адвокати, делегати Конференції адвокатів міста Києва!

            Зробити цю заяву перед делегатами нас уповноважили наші з вами колеги – адвокати міста Києва, права яких були грубо порушені організаторами  зборів адвокатів міста Києва 24 січня 2019 року.

           Згідно положенням статті 43 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокатам України гарантується участь у роботі органів адвокатського самоврядування.

           Рішеннями Ради адвокатів України від 13.12.2018 №№198,199 призначений на 15-16 лютого 2019  з'їзд адвокатів України щодо обрання двох членів до складу Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії суддів.

          Рішенням Ради адвокатів України від 13.12.2019 №201,208 для обрання делегатів на з'їзд призначені регіональні конференції/збори адвокатів.

           Радою адвокатів України затверджені регламенти  та порядки проведення зборів/конференцій, опубліковані списки адвокатів, яким дозволено приймати участь у зборах/конференціях,  призначені відповідальні за  проведення зазначених заходів.

          Пунктами 3.1-3.11 Регламенту та п.4 Порядку визначений порядок реєстрації адвокатів для участі зборів.

          24 січня 2019 року у різних районах міста Києва для участі у зборах прибула значна кількість адвокатів.

           За списками Ради адвокатів України ці адвокати мали право приймати участь у зборах.

           Проте, всупереч Порядку і Регламенту, затвердженому Радою адвокатів України, організаторами зборів у ряді районів міста Києва  адвокатам було відмовлено у реєстрації, вимагали надання витягу з ЄРАУ.

           Ці адвокати не були допущені до участі у зборах, їхні голоси не були враховані.

           Це адвокати, які прибули на збори у Деснянському, Солом'янському, Святошинському , Оболонському,Шевченківському районах міста Києва

            Внаслідок таких дій організаторів, участь у зборах не змогли прийняти 80% адвокатів, що прибули на збори.

            При цьому у  Голосівському, Дніпровському такі вимоги організаторами не висувались і збори відбулись без порушень.

             У Печерському рвайоні міста Києва до участі бели допущені усі адвокати тільки після того, як один з адвокатів , який базав прийняти участь у зборах приніс до місця проведення власні комп'ютер та принтер і роздрукував інформацію з ЄРАУ для усіх адвокатів, що прибули на збори, проте робити це мали організатори.

              На нашу думку, неможливо проводити конференцію, вирішувати питання порядку денного  , коли  усім зрозуміло, що відсутнє вільне волевиявлення адвокатів, або воно викривлене.

Зображення: