Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

«Історія розвитку азартних ігор та грального бізнесу в Україні : передумови виникнення та становлення як невід’ємної частини сучасного суспільства». Проблеми Законодавчого регулювання грального бізнесу та шляхи їх вирішення

За інформаційної підтримки Ради адвокатів міста Києва

Тема круглого столу : «Історія розвитку азартних ігор та грального бізнесу в Україні : передумови виникнення та становлення як невід’ємної частини сучасного суспільства». Проблеми Законодавчого регулювання грального бізнесу та шляхи їх вирішення.

 (Круглий стіл буде присвячений табуйованим в українському суспільстві  темам, які є органічними для європейського способу життя та недолікам майбутнього законодавства) в світлі публікації проекту Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор» № 2285)

Захід відбудеться 20 листопада 2019 року в м. Києві за адресою: Готель «Турист» вулиця Раїси Окіпної, 2, зал «Люмьер», 3 поверх,  з 14 по 17 годину.

Реестрація о 13 годині 30 хв

Організатор:  Комітет стратегічного та регіонального розвитку ВУФСП Всеукраїнська Федерація Спортивного Покеру, Редакція журналу ВУФСП «Гранд Анте», ООО РА «А1-ПРОДАКШН».

До участі у семінарі запрошуються адвокати міста Києва, а також адвокати з інших регіонів України.

Модератор та Доповідач: Романюк Ігор Валерійович, голова  Комітету стратегічного та регіонального розвитку ВУФСП.

Спікери та запрошені гості: Ігор Сизонов - директор казино «Арена» до 2009 року; Михайло Кедровський - капітан збірної команди України по спортивному покеру. Чемпіони світу 2019 року; Ольга Павлік - Юрист ВУФСП.

Умови участі у заході уточнюйте додатково у організатора.

Засоби зв’язку та контактна особа для реєстрації: Романюк Ігор Валерійович

Тел.+380503866523 Е-mail  a1prodact@gmail.com

 

Сторінка:

 

 

 

Про спікера: