Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Шановны колеги! Дякуємо усім за дієву підтримку!

Рада адвокатів України

Зазначеним Рада адвокатів міста Києва,  представницький орган  столичної адвокатської спільноти, повторно інформує про наступне:

  1. Конференція адвокатів міста Києва 6 серпня 2016 року у повноважному складі делегатів, обраних на районних зборах адвокатів міста Києва розглянула питання порядку денного, визначені Радою адвокатів України  та повідомила про прийняті рішення;
  2. 6 вересня 2016 року в місті Києві адвокатами не проводилась жодна конференція, відповідно до положень статті 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», тому повідомлення на сайті НААУ про скасування її результатів є недостовірним;
  3. Звертаємо увагу членів Ради адвокатів України на ту обставину, що остання є виконавчим органом, який діє  у період між з’їздами адвокатів будь-яке рішення про скасування рішень такого представницького органу, як конференція адвокатів регіону, прямо суперечить Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» , прийнята за межами компетенції органу, з перевищеннями власних повноважень. Крім того, зазначене рішення підриває основи адвокатського самоврядування в України. Прийняття свавільних рішень  таким органом, як Рада адвокатів України підриває авторитет адвокатури, створює сумніви у суспільстві щодо компетентності та професійності усіх та кожного з адвокатів України, яких ви як члени Ради представляєте. Те, що в  письмових текстах рішень РАУ не відображаються прізвища членів Ради, які за такі рішення голосували, не знімає з кожного з вас відповідальність за незаконні дії керівництва РАУ. Пояснюючи на звітних конференціях в регіонах щодо своєї позиції відносно прийнятий РАУ свавільних рішень, ви не зможете довести, що не підтримували їх.      
  4.  Постійні посилання деяких членів Ради адвокатів України на можливість та необхідність оскарження кожного свавільного та недолугого рішення РАУ до суду, є безвідповідальними. Єдина організація адвокатів та представницькі органи адвокатського самоврядування, які за Законом не є органами НААУ , створювалися не для того, щоб працюючих адвокатів відволікати від роботи та займати судовими спорами із власним  професійним об’єднанням. Якщо ви забули про цілі та мету створення організації, пропонуємо для початку відкрити наш профільний закон.
  5. Вважаємо, що  ваша неспроможність або небажання діяти як колегіальний орган в інтересах адвокатів, не можливість контролювати рішення та діяльність керівництва є вкрай тривожною ознакою. Те, що відбулося  в адвокатській спільноті Києва та Київської області, відбудеться у кожному регіоні.

08 жовтня 2016 року в місті Києві зібрання із 30-35 адвокатів, не маючи належних представницьких мандатів від адвокатів міста Києва, прийняло «рішення» про «висловлення недовіри» та «переобрання нового складу органів адвокатського самоврядування міста Києва». Зібрання проведене за сприяння та підтримки голови Ради адвокатів України Ізовітової Л.П.

За результатами «зібрання», проголошено про обрання нового складу органів адвокатського самоврядування міста Києва. Зазначена інформація та привітання Голови РАУ Ізовітової Л.П. були негайно, 8 жовтня 2016 року, розміщені на офіційному сайті НААУ. Тоді ж Ізовітовою Л.П. , терміново, були видані довіреності, на якій власноручно поставила підпис та печатку Національної асоціації адвокатів України» про негайну перереєстрацію керівників органів адвокатського самоврядування міста Києва. Голову Ради адвокатів України Ізовітову Л.П. не зупинили ті обставини, що:

а) зібрання проведено з порушенням вимог статті 47 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» щодо кворуму, представництва, порядку денного, інформування адвокатів про розгляд питань, висування кандидатур та інше, про що неодноразово наголошувала пані Ізовітова Л.П. у своїх промовах перед членами РАУ.

б) на дату видачі довіреності пані Ізовітова Л.П. не мала протоколу зібрання, зазначене підтверджується документально.

в) крім того, оскільки, пані Ізовітова Л.П. , видала довіреність на вчинення реєстраційних дій, вона усвідомлювала, що складу органів обрані особи, які не мають, визначеного законом стажу адвокатської діяльності та особи, які не є адвокатами взагалі. З «новообраних» частина має дисциплінарні стягнення за вчинення шахрайських дій відносно клієнтів, відносно деяких порушені кримінальні справи за тяжкими злочинами. Крім того, вона усвідомлювала, що інформація про «кворум» на зібрані є сфальшованою, оскільки на разі зараз вже встановлено, що у залі 8 жовтня 2016 року були присутніта голосували НЕ адвокати, особи встановлені та ідентифіковані.

г) значна частина адвокатів «новообраного складу органів» 08 жовтня 2016 року публічно заявила, що вважає таке «обрання» дискредитацією ділової репутація, ніколи не давали згоду на таке висування та обрання.

Адвокати публічно заявили про несприйняття рішень зібрання 08 жовтня 2016 року.

Про ці та інші дії проінформовані правоохоронні органи, порушені кримінальні провадження.

Крім того, у встановленому порядку, оскарженні, так звані «рішення» та дії відповідних осіб.

Пропонуємо прийняти рішення про проведення перевірки дій Голови Ради адвокатів України Ізовітової Л.П. , на час якої відсторонити останню від виконання обов’язків за посадою.

Провести ревізію усіх рішень Ради адвокатів України на предмет відповідності їх Конституції України, діючому законодавству, профільному закону, Правилам адвокатської етики.

Наголошуємо, що адвокатська професія є незалежною.Адвокатське самоврядування зобов’язано забезпечуватирозвиток Адвокатури, а не її знищення.

                     За дорученням адвокатів міста Києва ,

                     Голова Ради адвокатів                    І.Рафальська