Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Новими барвами засяяла взаємовигідна співпраця Ради адвокатів міста Києва (очолювана Інною Владиславівною Рафальською) з Академією прокуратури України.

Крім щорічних спільних наукових конференцій з фахівцями Академії прокуратури України, на які запрошує адвокатів з усієї України київська адвокатура, наші адвокати запрошуються і до заходів з підвищення кваліфікації прокурорів, які проводить Академія прокуратури України як для прокурорів місцевих прокуратур міста Києва, так і для прокурорів з усіх регіонів України.

Чи не свідчить це про високу кваліфікацію київських адвокатів, їх виключні моральні та професійні якості та їх доброчесність?

Погодьтеся, не кожного адвоката прокурори слухають навіть у суді, але наші, київські адвокаті, завдяки семінарам та круглим столам, які проводить Рада адвокатів міста Києва запрошені до співпраці з Академією прокуратури України в якості експертів.

Доречі, на семінарі-практикумі Ради адвокатів міста Києва за програмою підвищення кваліфікації адвокатів, яке відбулося в останню п'ятницю жовтня цього року були присутні і чотири викладача Академії прокуратури України, які не тільки підвищили свою кваліфікацію завдяки чудовим доповідачам на семінарі – київським адвокатам Володимир Клочков, Дмитро Назарець, Леонід Шалімов, Катерина Войтенко, Ігор Свєтлічний але й змогли оцінити високий рівень професійності київської адвокатури та рекомендували київських адвокатів для участі у заходах з підвищення кваліфікації прокурорів України в якості експертів з кримінального права та кримінального процесу.

Київські адвокати - Олександра Яновська, Леонід Шалімов, Ігор Свєтлічний, Віра Михайленко вже приймають участь у заняттях для прокурорів прокурорів місцевих прокуратур, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням і підтримують державне обвинувачення в суді за програмою підвищення кваліфікації прокурорів у Академії прокуратури України.

А чим вигідна для адвокатів така взаємодія з прокурорами?

Звісно, ще більшим підвищенням кваліфіцації адвокатів, можливістю зрозуміти психологію процесуального супротивника та донести її до колег-захисників з метою належного захисту та якісного надання правової допомоги.

Крім цього варто звернути увагу, що київські адвокати Оксана Василяка, Наталля Дорошенко, Катерина Войтенко, Ігор Свєтлічний, Віра Михайленко вже декілька місяців проводять заняття з підвищення кваліфікації слідчих Національної поліції України за запрошенням представництва Ради Європи в Україні.

Джерело:

http://ap.gp.gov.ua/ua/academy_news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=195436

http://ap.gp.gov.ua/ua/academy_news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=194722