Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

СПОРТИВНА ПРОГРАМА СЕРФІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ

Набір до групи адвокатів за спортивною програмою (серфінг) в Лісабоні (Пеніше), Португалія

         Вельмишановні Колеги, за доброю традицією київські адвокати не тільки разом здобувають професійні знання та навички, а й цікаво відпочивають. Як Вам відомо, київські адвокати вже відвідували польських колег (стажування) (https://kmkdka.com/novini/656), а також були у Великій Британії (https://kmkdka.com/novini/468).

        Цього разу Вашій увазі пропонується можливість участі у спортивній програмі – спільній подорожі до Лісабону (Пеніше) для активного та навчального серфінгу, заплановану з 19 по 26 листопада 2018 року, де Ви зможете узяти участь у роботі спортивної школи серфінгу, покращити навички спілкування іноземними мовами, відпочити разом з колегами.

Подробиці поїздки

Власникам біометричного паспорту не потрібна віза до шенгенських країн, до яких входять Португалія та Німеччина (у якій запланована зупинка для пересадки на інший літак), необхідно лише викупити квитки та забронювати проживання. Медичне страхування для виїжджаючих за кордон кожному слід придбати завчасно, тому що медична допомога за кордоном, як і харчування, забезпечується власними коштами.

План поїздки:

День-1: понеділок 19.11

09:00 Прибуття до аеропорту Бориспіль (KBP), проходження митного, паспортного контролю, посадка у літак. Виліт з міста Києва рейсом Ryanair FR3199 до Берліну (SXF) об 11 год.35 хв.

12:50 Приліт до аеропорту Берлін (SXF). Пересадка на рейс Ryanair FR1142 до Лісабону, виліт з Берліну до Лісабону о 14:25 за місцевим часом.

17:00 Приліт до аеропорту Лісабон, переїзд до міста Пеніше, поселення у готелі або хостелі при школі.

 День 2 – День 6: вівторок-субота

Знайомство з роботою школи серфінгу, семінари з питань спортивного права згідно програми, вільний час.

Відвідування історичних пам’яток, прогулянки містами, екскурсії.

День-7: неділя 25.11

Виселення з готелю, переїзд до міста Лісабон, прогулянки містом, шопінг. Вечірня програма.

День-8: понеділок 26.11

03:00 трансфер до аеропорту Лісабону, проходження митного, паспортного контролю. Виліт до Франкфурта рейсом ТР574 о 06:45, виліт з Франкфурта до Києва рейсом W6 6120 о 20:05

Корисні посилання (бронювання квитків та проживання)

http://ryanair.com

http://wizzair.com

http://flytap.com

https://soulsurfcamps.com/

https://balealsurfcamp.ru/

 

Витрати на поїздку:

Вартість квитків змінюється кожного дня в залежності від курсів валют та залишку квитків, тому може становити 250-300 євро. На місці необхідно оплатити трансфер, проживання, участь у заходах спортивної школи (за бажанням),  усього близько 250-450 євро. Навчання серфінгу з інструктором оплачується додатково у школі (близько 200 євро за 5 днів з усім обладнанням). Харчування та екскурсії (за бажанням) оплачується на місці самостійно.

 Порядок оформлення:

1)   узгодити Вашу кандидатуру з Радою адвокатів міста Києва;

2)   викупити квитки до Лісабону та назад на дати з 19 листопада  по 26 листопада 2018 року;

3)   отримати підтвердження з місця проживання;

4)   придбати поліс медичного страхування на період поїздки;

5)   оформити іменну банківську картку з кредитним лімітом для можливості оплачувати усі бронювання та оренду за кордоном. Тип картки – міжнародна, кредитна (без надпису debit) з вашим фото та вашим ембосованим прізвищем.

 

Модераторами семінарів «Спортивне право та hospitality» виступають адвокати Дмитро Сакалюк, Дмитро Федоренко, Олена Чернова, Ігор Свєтлічний.

Надається допомога у бронюваннях квитків та інших необхідних документів згідно запропонованої Програми.

Контактний номер (063) 492-16-99.

Зображення: