Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Рада адвокатів міста Києва запрошує київських адвокатів у спортивний та ознайомчий тур до столиці Японії - міста Токіо (Токіо, 2019)

               Ви вже знаєте, що київські адвокати постійно приймають участь у цікавих та корисних спортивних й освітньо-культурних заходах, змаганнях тощо. 

               Ми вже стажувалися у польських (https://kmkdka.com/novini/656) та британських колег (https://kmkdka.com/novini/468), подорожували до Ради Європи, Європарламенту та ЄСПЛ, були в офісі ООН у Женеві та спостерігали чудовий краєвид Берліну з даху Бундестагу, були у Португалії (https://kmkdka.com/novini/675) та інших країнах світу.

                І от навесні 2019 року Рада адвокатів міста Києва запрошує київських адвокатів до Японії, країни східної філософії, сонця, що сходить та високих технологій. 

                З 22 лютого по 04 березня 2019 року адвокати перебуватимуть у місті Токіо, яке є найблільшим містом Японії. 

                За бажанням можна узяти участь у токійському марафоні, що проходитеме 2-3 березня 2019 року (в якості вболівальника або учасника).  Це дозволить вам  покращать навички спілкування іноземними мовами та ознайомитись із унікальною японською культурою - чи знали ви, що Японія складається з майже 7 тисячі островів, а сніговиків вони ліплять з двох сніжок. 85 % виробленої у світі кави споживає саме Японія.  Щороку у цій країні відбувається близька 1500 землетрусів. Японія є батьківщиною карате, дзю-до, сумо, айкідо тощо. Гейша у перекладі означає «артист» і першими гейшами були чоловіки. Вже цікаво? Тоді – вирушаємо у подорож!.

            Зверніть увагу на те, що Реєстрація на пробіг дружби (3,5 км) доступна за посиланням,  реєстрація на основний марафон тривала у серпні та вже завершена: 

https://www.marathon.tokyo/en/news/detail/news_001156.html

Подробиці поїздки

       Авіалінії забезпечують більш доступний переліт через Париж, Рим, Варшаву або Стамбул до Токіо. Переліт займає від 10 до 12 годин в залежності від країни пересадки та коштує приблизно 700 евро у економічному класі з харчуванням та напоями.

       Японська віза для громадян України – безкоштовна та надається у Консульстві Японії у Києві, потрібне лише бронювання переліту, проживання, підтверждення працевлаштування та фінансової спроможності.

       Поселення у Токіо можливе як у фантастичні «капсульні» готелі, де пасажири відпочивають у окремих каютах-капсулах з телевізорами, кондиціонерами, інтернетом немов би на гіганському космічному кораблі. Або за бажанням можна розміститись у традиційному японському стилі – на тонких тростникових циновках прямо на підлозі. Вартісь поселення становить від 50 до 150 евро за ніч. Традиційна їжа – сира риба, рис, суші та капуста в Японії дуже високої якості.

       Бажаючі зможуть дістатися  на надшвидкісному футуристичному потязі до міста Кіото – побратима міста Києва, поїздка займе усього 2-3 години.

       Сакура у цей час ще не квітне, температура повітря близько 12-14 С. Проте, ті, кто планує жити до 120 років, можуть скористатись традиційимиі термальними купальнями онсен з оздоровчими мінералами. 

      Медичне страхування, як завжди, для виїжджаючих за кордон кожному слід придбати завчасно, тому що медична допомога за кордоном, як і харчування, забезпечується власними коштами. 

 

План поїздки:

День-1:

Прибуття до аеропорту в Києві, проходження митного, паспортного контролю, посадка у літак. Виліт з міста Києва до Варшави (1-2 години) або іншого міста пересадки згідно квитка. Пересадка на прямий рейс та переліт до Токіо (10-12 годин).

День-2: Приліт до аеропорту у Токіо, переїзд на метро до центру міста, поселення у готелі.

Наступні дні:

Відвідування історичних памяток, прогулянки містом, майстер-клас по приготуванню суші, екскурсії, підготовка до марафону.

День 02 березеня та 03 березня 2019 року:

Участь у токійському марафоні в якості вболівальників або  учасників (за бажанням).

Останній день у Токіо: 4 березня 2019 року:

Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту Токіо, проходження митного, паспортного контролю. Виліт до одного з міст Європи для пересадки на Київ. Прогулянка Парижем, Амстердамом, Варшавою або Стамбулом (згідно квитків), повернення до Києва 05 березня 2019 року.

 

Витрати на поїздку:

Вартість квитків змінюється кожного дня в залежності від курсів валют та залишку квитків, тому може становити 700-900 евро. У аеропорту Токіо необхідно внести гроші на проїздний на метро. Харчування, майстер-класи та екскурсії (за бажанням) оплачується на місці самостійно. У місті Токіо розповсюджені як МакДональдси, так і традиційні кафе для місцевих жителів, тому харчування кожен може отримувати на свій смак. 

 Порядок оформлення:

1)   узгодити вашу кандидатуру з Радою адвокатів міста Києва;

2)   викупити квитки до Токіо та назад на дати з 22 або 24 лютого  по 04 березня 2019 року;

3)   забронювати та отримати підтвердження з місця проживання на ці дати; 

4)   придбати поліс медичного страхування на період поїздки; зареєструватися на пробіг дружби (3,5 км);

5)   заповнити візову анкету та безкоштовно отримати візу у консульстві в Києві

 

Надається допомога у бронюваннях квитків та щодо інших необхідних документів.

Бажаючі прийняти участь можуть направити заявку у довільній формі на е-мейл Центра підвищення кваліфікації адвокатів cspka@kmkdka.com

 

Зображення: