Ласкаво просимо на наш сайт Вхід

Рада адвокатів міста Києва
Кваліфікаційно-дисциплінарна
комісія адвокатури міста Києва
Центр стажування та підвищення
кваліфікації адвокатів

Новини

Підписатися на Новини

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ

З 11 по 16 червня 2018 року Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України будуть проводитись  курси  підвищення кваліфікації  адвокатів відповідно до професійної програми в очній та дистанційній формі навчання, що дає можливість участі on-line учасникам з різних регіонів України та доступ до відео-записів  занять.

25 травня 2018 року семінар за планом підвищення кваліфікації на тему: «Зміни у регулюванні діяльності товариств з обмеженою відповідальністю. Аналіз актуальних проблем»

Шановні колеги, повідомляємо, що 25 травня 2018 року у приміщенні ПАТ «Інститут транспорту нафти» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 60  відбудеться семінар на тему: «Зміни у регулюванні діяльності товариств з обмеженою відповідальністю. Аналіз актуальних проблем».

Доповідач: Дідковська Ірина Олександрівна, адвокат, член Ради адвокатів міста Києва.

Початок реєстрації учасників з 13.00.Тривалість семінару з 14.00 до 16.00

До Міжнародного Дня захисту дітей

01 червня 2018 року


П’ятниця

з 14 до 16 год

Перехрестя Андріївського узвозу та Боричіва току

( Куточок художників , нижній майданчик)

Рада адвокатів міста Києва організує проведення виставки-конкурсу художніх робіт( картини, ліпка, рукоділля, будь що зроблене руками Вашої малечі) діток-онуків адвокатів

« Юні таланти Адвокатури»

СТАЖУВАННЯ АДВОКАТІВ У ПОЛЬЩІ

Шановні Колеги!

             У зв’язку із досягнутою домовленістю щодо стажування українських адвокатів у Польщі як складової співпраці між Радою адвокатів міста Києва і Головною Радою адвокатів Республіки Польща повідомляємо Вам наступне.

          Стажування у Польщі та обмін досвідом з польськими колегами відбудеться у період з 03 червня 2018 року по 09 червня 2018 року.